چهارشنبه, 28 آذر 1397

Tabs - jQuery plugin for accessible, unobtrusive tabs

دومین دوره مسابقات قرآنی"تسنیم" ویژه مدیران، کارکنان و همسران مکرم آنان در دستگاه های عضو شورای فرهنگی کشور در دو مرحله استانی و کشوری در رشته های مفاهیم، حفظ (2جزء، 5 جزء پیوسته و سور منتخب)، ترتیل و تحقیق برگزار می گردد. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.telavat.ir مراجعه فرمایید.

علاقه مندان جهد درج وبسایت یا وبلاگ خود در قسمت "همسنگران" پورتال اتحادیه استان آذربایجان شرقی لطفاً مشخصات وبلاگ خود را به نشانی ایمیل hamidabedini@yahoo.com ارسال نمایند.
این بخش در حال آماده سازی می باشد.
این بخش در حال آماده سازی می باشد.
دیدار حجت‎الاسلام و المسلمین حاج‎علی اکبری با خانوادۀ شهید علیرضا جابری فروغ مشاهده در قالب PDF نمایش دکمه چاپ فرستادن به ایمیل
اخبار - روابط عمومی
پنجشنبه, 07 آذر 1392 ساعت 09:28

نماینده ولی فقیه در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان به همراه مدیر کل آموزش وپرورش استان با خانواده شهید دانش آموز علیرضا جابری فروغ دیدار و سلام و تحیات رهبری را به خانواده این شهید ابلاغ کردند.

 

حجت الاسلام حاج علی اکبری با اشاره به ذاکری ابا عبد الله در خاندان شهید جابری و اینکه ایشان نیز از ذاکران بودند گفت :امروز کشور هرچه از عزت ، آبرو و توسعه دارد به برکت خون شهیدان وآنها هم به برکت خون ابا عبدالله الحسین (ع) است.
ایشان برای شهید والا مقام علو درجات وبرای خانواده شهید از خدواوند منان علو درجات را مسئلت کردند.
تقی جابری برادر شهید ومداح اهل بیت عصمت وطهارت نیز در این دیدار ضمن خوش آمد گویی گفت تا آخرین نفس خود را بدهکار انقلاب ونظام میدانیم وهیچ انتظاری نداریم.
فیروز رضایی در این دیدار پس از استماع گزارش دانش آموزانی که در شهید پژو هی  زندگی این شهید را مورد پژوهش قرار داده ومقام اول کشوری را کسب کرده بودن گفت: دوران دفاع مقدس دورانی بود که در آن تمامی ارزش های دینی وعشق به اسلام وتاسی به ابی عبد الله(ع) و زینب کبری (س) در کشور کاملا تبلور یافت.

 

 

آخرین بروز رسانی در پنجشنبه, 07 آذر 1392 ساعت 10:15
 

ارتباط با ما

تبریز - چهارراه باغ شمال - خیابان باغ شمال - روبری خیابان اشکان - پلاک 22 - اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان

تلفکس : 5-5545354-0411

وب سایت : www.nasle4.ir

پست الکترونیکی :info@nasle4.ir

ارتباط با مسئول پرتال : www.hamidabedini@yahoo.com