چهارشنبه, 28 آذر 1397

Tabs - jQuery plugin for accessible, unobtrusive tabs

دومین دوره مسابقات قرآنی"تسنیم" ویژه مدیران، کارکنان و همسران مکرم آنان در دستگاه های عضو شورای فرهنگی کشور در دو مرحله استانی و کشوری در رشته های مفاهیم، حفظ (2جزء، 5 جزء پیوسته و سور منتخب)، ترتیل و تحقیق برگزار می گردد. جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.telavat.ir مراجعه فرمایید.

علاقه مندان جهد درج وبسایت یا وبلاگ خود در قسمت "همسنگران" پورتال اتحادیه استان آذربایجان شرقی لطفاً مشخصات وبلاگ خود را به نشانی ایمیل hamidabedini@yahoo.com ارسال نمایند.
این بخش در حال آماده سازی می باشد.
این بخش در حال آماده سازی می باشد.
جنبش دانش‌آموزی آذربایجان‌شرقی برگزار می‌کند: همایش ملی «دانش‌آموز و مدل زندگی اسلامی» مشاهده در قالب PDF نمایش دکمه چاپ فرستادن به ایمیل
اخبار - روابط عمومی
دوشنبه, 14 بهمن 1387 ساعت 11:20
جنبش دانش‌آموزی استان آذربایجان‌شرقی در سی‌امین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در راستای اهداف چشم‌انداز بیست ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی همایش ملی «دانش‌آموز و مدل زندگی اسلامی» را برگزار می‌کند.
این همایش با هدف آشناسازی دانش‌آموزان با سیره و روش زندگی اسلامی در جهان امروز، ایجاد انگیزه در دانش‌آموزان برای عمل به احکام اسلامی و تقویت بینش دینی جوانان و نوجوانان برگزار می‌گردد.
در این همایش موضوعات ذیل به بحث و بررسی گذاشته خواهند شد:
ادامه مطلب...
 
وب سایت اتحادیه استان آذربایجان شرقی آغاز به‌کار می‌کند. مشاهده در قالب PDF نمایش دکمه چاپ فرستادن به ایمیل
اخبار - روابط عمومی
جمعه, 11 بهمن 1387 ساعت 03:20
مدیر روابط عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: وب‌سایت رسمی اتحادیه استان از دهه فجر امسال که سی‌امین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) است آغاز به‌کار می‌کند.
این وب‌سایت با رویکرد انتشار اخبار و رویدادهای اتحادیه، انتشار محتواهای تولیدشده توسط دانش‌آموزان عضو انجمن و ایجاد فضایی برای تعامل میان دانش‌آموزان و مسؤولین اتحادیه استان راه‌اندازی شده است.
ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 241 242 243 244 245 246 247 248 249 بعدی > انتها >>

صفحه 249 از 249

ارتباط با ما

تبریز - چهارراه باغ شمال - خیابان باغ شمال - روبری خیابان اشکان - پلاک 22 - اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان

تلفکس : 5-5545354-0411

وب سایت : www.nasle4.ir

پست الکترونیکی :info@nasle4.ir

ارتباط با مسئول پرتال : www.hamidabedini@yahoo.com