امروز شنبه, 05 اسفند 1396 - Sat 02 24 2018

منو

برگزاری اعتکاف دانش آموزی ” فرزندان رمضان المبارک”

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 759

اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان به منظور تربیت معرفتی و معنوی دانش آموزان و پرورش نسل‌های مؤمن، معتقد و انقلابی، برنامه «اعتکاف رمضانیه» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، برنامه «اعتکاف دانش آموزی فرزندان رمضان المبارک» به همت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از 30خرداد ماه الی 1تیرماه ماه برگزار خواهد شد.
اهداف پیش‌بینی شده در این برنامه توسعه، ترویج و تعمیق فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص)، انس و الفت بیشتر دانش‌آموزان با ائمه معصومین(ع)، پاسخگویی به سئوالات دینی نوجوانان و جوانان، تقویت روحیه معنوی، خودباوری و صبر در دانش‌آموزان، تقویت روحیه خودسازی، تزکیه و تهذیب نفس در بین دانش‌آموزان، با حضور مبلغین که با هماهنگی مرکز فرهنگی تبلیغی آینده سازان قم صورت پذیرفته است حضور فعال و پررنگ دانش‌آموزان در برنامه‌های مذهبی را رقم خواهد زد.
از جمله رئوس برنامه اعتکاف دانش آموزی فرزندان رمضان المبارک می‌توان به مباحث معرفتی و بصیرتی، تشکیل حلقه‌های معرفتی با حضور دانش‌آموزان و مربیان با موضوعیت ماه مبارک رمضان، خودسازی ولایت مداری، جلسات ختم قرآن و محافل انس با قرآن، ارائه الگوهای خودسازی و خودشناسی از دیدگاه بزرگان، بیان خاطرات شهدا، رزمندگان، ایثارگران و جانبازان، بیان احکام و معارف ویژه نوجوانان و جوانان، برپایی نمایشگاه، برپایی نماز جماعت، مراسم دعا و مناجات اشاره کرد.
گفتنیست علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09360607048 و جهت ثبت نام اینترنتی به تارنمای nasle4.ir و یا از طریق ربات تلگرامی etekaffbot@ اقدام نمایند.
لازم به ذکر است ثبت نام حضوری در ساعت اداری در محل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش اموزان استان واقع در خیابان فردوسی صورت می پذیرد.