امروز شنبه, 05 اسفند 1396 - Sat 02 24 2018

منو

چهارمین دوره مسابقه پیامکی فرزندان رمضان‌المبارک (ویژه کادر و مربیان) برگزار می‌گردد

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 741

 چهارمین دوره مسابقه قرآنی "فرزندان رمضان‌المبارک" ویژه کادر و مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان، همزمان با ماه مبارک رمضان و ماه نزول قرآن که بهترین فرصت جهت انس با قرآن‌کریم است به همین منظور اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چهارمین دوره مسابقه پیامکی تحت عنوان "فرزندان رمضان‌المبارک" را ویژه کادر و مربیان اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان برگزار می‌کند.
 هدف از برگزاری مسابقه قرآنی "فرزندان رمضان‌المبارک"، تلاوت آیات قرآن‌کریم همراه با  تدبّر و عمل به آیات قرآن‌کریم و انس با این کتاب آسمانی در ماه نزول قرآن‌کریم می‌باشد چرا که  تلاوت یک آیه از قرآن‌کریم در ماه مبارک رمضان به منزله ختم قرآن می‌باشد و خواندن قرآن همراه با تدبر و تفکر در ماه مبارک رمضان بسیار توصیه می‌شود.
این مسابقه قرآنی همانند سال‌های گذشته به صورت پیامکی خواهد بود و شامل سوالاتی از 30 جزء قرآن کریم در ماه مبارک رمضان می‌باشد که هر شب ساعت 22 به مربیان و کادر ارسال می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند گزینه صحیح را همراه با نام و نام خانوادگی و استان به سامانه پیامکی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به شماره100077500771 پیامک کنند.  
امسال بسته محتوایی عمیق و فشرده‌ای از اهم معارف اعتقادی و اخلاقی مربوط به هر جز از قرآن‌کریم، با حفظ ارتباط سیاق آیات هر سوره، تهیه شده است که در چند مرحله بر روی پورتال ملی آینده‌سازان به نشانی
www.ayandehsazan.irو کانال اشاره بارگذاری خواهد شد.
لازم به ذکر است روزانه ۶ برگزیده (۳ خواهر و ۳ برادر) از مربیانی که پاسخ صحیح داده باشند انتخاب می‌شوند و در پایان ماه مبارک رمضان هم افرادی که بیشترین پاسخ صحیح را داده‌اند به عنوان برگزیده معرفی و به آنان جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.