امروز شنبه, 30 دی 1396 - Sat 01 20 2018

منو

تقدیر نماینده ولی فقیه در استان از مسئول اتحادیه استان

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 662

جلسه تجلیل از خادمان و عوامل اجرایی اعتکاف در آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، در این جلسه که با حضور امام جمعه محترم استان و مدیر کل تبلیغات استان در محل دفتر امام جمعه استان برگزار شد از محسن محمد زاده؛ مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان به جهت برگزاری اعتکاف دانش آموزی تقدیر صورت گرفت.

در متن این تقدیر آمده است:

جناب اقای محمد زاده، مسئول محترم اتحادیه ی انمن های اسلامی دانش آموزی استان

اعتکاف لحظه های ناب بودن با خداست، زمانی که از دنیا وتعلقات آن جدا می شویم وروز هایی را به پاک وخالص شدن در یک خلوته گاه دلنواز با معشوق لایناهیبا همه ی زیبایی وسادگی هایش می گذرانیم.

اعتکاف؛ گستره محراب عشق است در کوی دوست،عشقبازی روح است دوز از نفس سرکش در سبزترین مکان، نورانی ترین زمان. اعتکاف فصلی برای گریستن وموسمی برای بارش رحمت وزدودن آلودگیهای گناه است. توفیق است برای پیراستن جان وصفا بخشیدن به روح وتطهیر صحیفه ی اعمال

دین انسان ساز اسلام اعتکاف رابه عنوان فرصتی برای بازگشتن به خویش وخدای خویش قرار داده تا کسانی که از هیاهو وجنجال های زندگی مادی خسته می شوند ، بتوانند چند صباحی با خدای خود خلوت کنند وتوسط ارتباط بجان وروح خود با خالق هستی با ایمان به سوس سعادت دنیا وآخرت گام بردارند.

اکنون که شما با خلوص نیت وهمتی والا در اشاعه و ترویج فرهنگ این سنت حسنه و احکام الهی تلاش میکنید ودزر هرچه با شکوهتر برگزار شدن مراسم معنوی سال 96 از کنف جان وعمر مایه گذاشتید این امر مبارک را پاس داشته وبه یمن زحمات بی شابئه ی شما حضرتعالی این لوح تقدیر اهدا می گردد ودر این راه معنوی  در سالی که به نام "اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال" توسط ولی امر مسلمین جهان مزرین شده برایتان قدمی پرصلابت و لسانی نافذ توام با سعه صدراز ایزد منان در سایه الطاف حضرت ولی عصر (عج)خواستاریم.

محسن مجتهد شبستری
نماینده ی ولی فقیه دراستان وامام جمعه  تبریز