امروز پنج شنبه, 28 تیر 1397 - Thu 07 19 2018

منو

انقلاب اسلامی ایران به تاریکی‌های متراکم پایان داد

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 984

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، انقلاب اسلامی ایران را پایان تاریکی‌های متراکم دانست و گفت: انقلاب اسلامی عصر جدیدی را پدید آورد که نه‌ تنها بهره مندان آن ملت ایران بودند بلکه طلیعه‌ای برای عصر سایر ملت‌ها ایجاد شد.


به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی‌اکبری، نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان امروز ۱۰ بهمن‌ماه، با حضور در آئین افتتاحیه پنجمین دوره نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب به ایراد سخنرانی پرداخت و گفت: ویژگی بارز این نمایشگاه معناگرا و دانش‌آموزی بودن است؛ همچنین موضوع آن نوید بخش‌ترین مفهومی است که باید به دانش‌آموزان آموخته شود.
وی انقلاب اسلامی ایران را پایان تاریکی‌های متراکم دانست و گفت: کشور ایران از علم، فرهنگ و تمدن جا مانده و تحقیر شده بود اما ملت ایران با نهضت الهی با بازگشت به حقیقت دین با رهبری فردی از جنس انبیاء و اولیاء بازگشت به خویشتن پیدا کرد، عصر جدیدی را پدید آورد که نه‌تنها بهره مندان آن ملت ایران بودند بلکه طلیعه‌ای برای عصر سایر ملت‌ها ایجاد شد.
وی ادامه داد: جغرافیای سیاسی، اجتماعی و فرهنگی جهان، امروز در امتداد حرکت ایران اسلامی و رسیدن به بیداری است امروز ایران به عنوان ملتی که در گذشته منزوی و حاشیه‌نشین بود و در تصمیم‌گیری‌های خود نیز نقشی نداشت به ملت غیور تبدیل شده که در معادلات جهانی نقش‌آفرینی می‌کند.
حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری با تاکید بر اینکه دستاورد‌های نظام جمهوری اسلامی ایران کمتر معرفی و به آن پرداخته شده است گفت: باید فصل به فصل و جزء به جزء این اقدامات و دستاوردها تبیین شود.
وی به توصیه قرآن‌کریم مبنی بر عدم فراموشی روزهای خدایی اشاره و عنوان کرد: باید شکر وقوع انقلاب اسلامی را با ذکر و یاد آن به‌جای آوریم تا نسل‌های بعدی نیز در جریان چگونگی وقوع این اتفاق بزرگ قرار گیرند. در گذشته این انقلاب با صبوری و شکوری به وجود آمد که امروز نیز باید مجهز به همین سلاح‌ها، قدم‌های بلندتری برداشت.
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه‌ انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان با اشاره به اینکه خداوند متعال همواره در صحنه‌های سخت نصرت و کرامت خود را شامل حال ملت ایران کرده است، اظهار کرد: نصرت الهی یک قانون است.
وی در ادامه افزود: امروز علاوه بر رژیم صهیونیستی آمریکا نیز به این فکر افتاده است که به دور خود دیوار بکشد، اینها نشانه‌های بدی برای کشوری است که خود را سردمدار می‌داند.
حجت‌الاسلام حاج علی‌اکبری در پایان سخنان خود اقتصاد مقاومتی را نسخه‌ای بی‌نظیر در دست ملت و مسئولان ایران اسلامی دانست و گفت: اگر وحدت ما بیش از این شود و ملت و مسئولان بیش از گذشته پای آرمان‌های خود بایستند و مقاومت کنند شرایط نیز این بهتر خواهد شد.

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید