امروز پنج شنبه, 28 تیر 1397 - Thu 07 19 2018

منو

روحیه انقلابی و مطالبه گری در اولویت انجمن اسلامی باشد

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 995

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در همایش طلایه داران فردا تبریز گفت: روحیه انقلابی و مطالبه گری، ضرورت امروز نظام است که باید در اولویت انجمن های اسلامی دانش آموزان باشد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان، سعیدی؛ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در همایش طلایه داران فردا تبریز که روز پنجشنبه در سالن اجلاس تالار معلم برگزار شد، ضمن بیان خاطراتی از حضور خود در انجمن اسلامی در سال های دفاع مقدس به ضرورت حفظ روحیه استکبارستیزی و انقلابی در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: در حالی که دشمن از طریق جنگ نظامی نتوانست انقلاب اسلامی را به زانو درآورد، با شیوه‌های جدید و از طریق جنگ نرم و هجمه فرهنگی درصدد مقابله با انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران برآمده  از این رو پیروی از منویات مقام معظم رهبری، بصیرت افزایی و ترویج روحیه استکبار ستیزی و  نفی سلطه که از آموزه های اصیل اسلام ناب محمدی(ص) به‌شمار می‌آید می‌تواند اهداف شوم دشمن را خنثی کرده و دشمن را به خاک مذلت بکشاند.
سعیدی در ادامه اولویت اصلی انجمن اسلامی را افزایش روحیه انقلابی و مطالبه گری دانست و متذکر شد: برای مبارزه با دشمنان و حفظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای پر ارزش آن لازم است تا روحیه انقلابی و استکبارستیزی خود را حفظ کرده و با دشمن‌شناسی و افزایش بصیرت و آگاهی خود از شر دشمنان در امان باشیم.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز دانش آموزان ما نیازمند آموزش و کسب مهارت و کارورزی در زمینه ی تحصیلی خود هستند گفت: کارها و مطالعاتی خوبی در این زمینه صورت گرفته اما نیازمند تلاش های بیشتر و تسریع در روند این امر هست.

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید