امروز چهارشنبه, 30 خرداد 1397 - Wed 06 20 2018

منو

انجمن اسلامی الگو بودن را به دانش آموزان یاد می دهد

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 910

نائب رییس مجلس شورای اسلامی در جمع مسئولین انجمن اسلامی خواهران تبریز گفت: انجمن اسلامی به شما یاد می دهد تمرین کنید چگونه از طریق کار و تلاش برای جامعه خود و دوستان تان الگو باشید البته الگو بودن از طریق پول و ... به هیچ وچه میسر نخواهد شد.
مسعود پزشکیان در همایش طلایه داران انجمن اسلامی خواهران تبریز که در سالن اجلاس تالار معلم تبریز برگزار شد، گفت: مسلمانی یعنی خوش اخلاقی. خداوند به پیامبر اکرم فرمودند با این همه علم و آگاهی تو و با اینکه حرف خدا را در بین مردم پخش می کنی، اگر از خلق و خوی نیکو برخوردار نبودی، هیچ کس حتی دور تو نمی چرخید.
وی تاکید کرد: ما مسلمانیم و این دلیل خوبی است که کارهای برتر و نیکوتری انجام دهیم ولی برای رسیدن به کارهای خوب باید زحمت کشید و فراوان تلاش کرد.
پزشکیان ادامه داد: من خود زمانی که دانشجو بودم درس می خواندم و بسیار تلاش می کردم و نتیجه اش را هم اکنون می بینم وگرنه خانواده من خانواده ای معمولی بودند و هیچ امتیاز خاصی نداشتیم.
وی درباره هدف انجمن اسلامی اظهار داشت: انجمن اسلامی به شما یاد می دهد تمرین کنید چگونه از طریق کار و تلاش برای جامعه خود و دوستان تان الگو باشید البته الگو بودن از طریق پول و ... به هیچ وچه میسر نخواهد شد.
نائب رییس مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: در زمان شاه همه چیز آزادتر از الان بود و گرایش بر این بود که حجاب برداشته شود ولی کسانی که عضو انجمن اسلامی بودند همواره از لحاظ علم و عمل خود را برتر از دیگران نشان میدادند نه توسط بزک چهره و لباس و... .
وی در پایان بیان کرد: سعی داریم در انجمن از لحاظ علم و تقوا برترین باشیم. اگر کسی از باطن به برتری برسد، آن موقع پی خواهد برد که ظواهری همچون لباس و ساعت و ماشین و... برای کسی شخصیت نمی آورد.

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید