امروز پنج شنبه, 28 تیر 1397 - Thu 07 19 2018

منو

امروز تبعیت از ولایت فقیه آخرین امتحان شیعه است

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 1154

حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در آیین افتتاحیه دوازدهمین کنگره سراسری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان:۳۶ هزار شهید دانش‌آموز مجوزی جز امضاء ولی‌فقیه برای خون دادن نداشتند که اگر جز این بود جهاد به مقاتله تبدیل می‌شد امروز آخرین امتحان شیعه تبعیت از ولی فقیه است.
به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل دفترمرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌‌های اسلامی دانش آموزان امروز، ۱۴ شهریور ماه، در دوزادهمین کنگره سراسری اتحادیه به ایراد سخنرانی پرداخت و بر ضرورت پیگیری جدی‌تر عید سعیدغدیر تاکید و تصریح کرد: حیات سیاسی، اجتماعی، تمدنی و اخلاقی ما وابسته به پیام غدیر است. بدین جهت باید پیگیری‌های جدی‌تری در این زمینه داشته باشیم.
وی آینده‌نگری و آینده‌سازی را دستور کار یک جوان مومن و انقلابی برشمرد و اظهار کرد: حق دیداری که مقام معظم رهبری طی اردیبهشت ماه با اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان داشتند باید ادا شود. توقع داریم اقدامات مهمی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در اتحادیه رخ دهد.وی سرفصل‌هایی همچون جمهوری اسلامی، امریکا را زمین گیر کرده است، را از جمله محورهایی برشمرد که باید مورد مطالعه اعضای اتحادیه قرار گیرد و گفت: سبک زندگی و موضوع جوانان نیز از دیگر محورهای درگیری ما با دشمنان است که باید مورد مطالعه و تحقیق و پژوهش قرار گیرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری به تعبیری که مقام معظم رهبری از اعضای انجمن اسلامی دانش‌آموزان با عنوان افسران جنگ نرم داشتند اشاره و عنوان کرد: در زمینه جنگ نرم باید فعالیت‌های قوی و منسجم‌تر در حوزه دانش آموزی و مربیان صورت گیرد.
وی خودسازی، دگرسازی، توسعه مخاطبان، تقویت کیفی و کمی برنامه‌ها و حفظ زنجیره ارتباطات را از تاکیدات مقام معظم رهبری برشمرد وگفت: تعریف دقیق از این عبارات و حرکت در راستای آن باید به میدان عمل ما تبدیل شود.
وی با تاکید بر اینکه افسر جنگ نرم باید محیط را بشناسد و به درک کامل از پیرامون خود برسد اظهار کرد: اگر کارهای قابل قبولی انجام ندهیم،نمی‌توانیم توقع دیدار مجدد با مقام معظم رهبری را داشته باشیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری دیدار اعضای اتحادیه با مقام معظم رهبری را از جمله ملاقات‌های متفاوت برشمرد که باعث خشنودیو خوشحالی معظم له شده است و گفت: پس از این دیدار وظایف مختلفی بر دوش اعضا اتحادیه، وزارت آموزش و پرورش و برخی نهادها همچون صدا و سیما است.
وی در ادامه سخنان خود به نقش ولایت‌فقیه اشاره و عنوان کرد: برای آگاهی از نظر امام عصر(عج) راهی جز دنباله‌روی از ولایت فقیه نداریم در غیر این صورت دچار خرافه می‌شویم.
وی ادامه داد: ۳۶ هزار شهید دانش‌آموز مجوزی جز امضاء ولی فقیه برای خون دادن نداشتند که اگر جز این بود جهاد به مقاتله تبدیل می‌شد امروز آخرین امتحان شیعه تبعیت از ولی‌فقیه است.
خلأ وجود سیاست‌نامه
وی بر ضرورت تدوین سیاست‌های کلان اتحادیه در بخش‌های مختلف تاکید و تصریح کرد: در حوزه فضای مجازی، سیمای علمی و غیره با خلا سیاست‌ نامه مواجه هستیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در پایان ابراز امیدواری کرد تا این کنگره محلی برای پرداخت‌های جدی باشد و گفت: اتحادیه همیشه باید خوش فکر، خوش‌نام و سربلند باقی بماند این اتحادیه امانتی از امام و شهدا در نزد ما است و متقابلا ما نیز وظیفه داریم با مجاهدت، تلاش، تصمیم‌سازی، توکل و اخلاص این مجموعه را به نسل‌های بعدی منتقل کنیم.

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید