امروز چهارشنبه, 30 خرداد 1397 - Wed 06 20 2018

منو

نفس استکبار به شماره افتاده است

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 1030

نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: نفس استکبار جهانی و در راس آن امریکا و رژیم صهیونیستی دیگر به شماره افتاده و باید شاهد نابودی اهریمنان روزگار بود.
به گزارش روابط‌عمومی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری صبح امروز به عنوان سخنران روز راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در میدان مصلای اردبیل در جمع اردبیلی‌ها اظهار کرد: این روز، روز فتح ملت ایران در صحنه و حیات مبارک انقلاب اسلامی در مسیر مبارزه با استکبار جهانی است.
 
وی با بیان اینکه جریان مبارزه با استکبار ادامه دارد و این حرکت یک جریان مقطعی کوتاه مدت نیست، گفت: نسل‌های جدید ما نیز مبارزه با استکبار جهانی را همچنان ادامه می‌دهند.
 
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان چنین ‌اجتماع‌های باشکوه را پرمعنا و ارزشمند در دفاع جانانه از حقوق مستضعفان و محرومان دنیا اعلام کرد و افزود: این حضور پرشور و پرمعنا می‌تواند یک نمایش حقیقی از روحیه استکبارستیزی ملت ایران باشد که این همان سیره و سلوک قرآن، مکتب اسلام، اهل بیت و جریان تاریخی جامعه بشری است.
 
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری بیان کرد: این نزاع و درگیری بین جبهه حق و باطل از سال‌های گذشته آغاز شده و همچنان با قوت جریان دارد به طوری که امروز نیز طاغوت و استکبار جهانی، آمریکای جنایتکار است.
 
وی ادامه داد: در قرآن کریم که در آن نماد طاغوت، سرکشی و قلدرمابی بیان شده و در کنار آن از حاکمیت فاسدان سخن به میان آمده است در طول تاریخ نیز نمرودها، ابوجهل‌ها، معاویه‌ها و یزیدها نمادی از این استکبار بودند به طوری که امروز نیز نماد این حرکت آمریکای خبیث است.
 
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان یادآور شد: امروز تمام خصلت‌های زشت و بد جامعه بشری در آمریکا متجلی شده است و این کشور به سلطه‌گری معروف است که همان نمونه پیشرفته استکبار گذشته می‌باشد که پر از حیله و نیرنگ و فریب است.
 
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری از آمریکا به عنوان ابر جنایتکار عصر معاصر و ظالم جامعه بشری یاد کرد و گفت: در تاریخ انقلاب 13 آبان روز محاکمه آمریکا است و این رژیم پلید را باید با کارنامه سیاهش محاکمه کرد.
 
وی جنایت‌های رژیم پلید آمریکا را در کشتار هزاران انسان بیگناه به مانند حمله به هیروشیما، ناکازاکی و افغانستان یادآور شد و تصریح کرد: اگر امروز در عراق و افغانستان صدها انسان بی‌گناه به خاطر حملات پهپاد آمریکایی جان خود را فدا می‌کنند و این جنایتکار قرن معاصر با تشکیل زندان‌های وحشتناک همچون ابوغریب و گوانتانامو به جنایت‌های خود ادامه می‌دهد واقعا جای تعجب دارد که همین رژیم مدافع دموکراسی و حقوق انسان‌ها است.
 
سخنران یوم‌الله 13 آبان اردبیل با بیان کارنامه خباثت‌های آمریکا در این کشور از کودتای 28 مرداد گرفته تا جنایت‌های سال‌های اخیر گفت: آمریکا با مجهز کردن رژیم قرون وسطایی عقب‌مانده و ظالم آل سعود جنایت‌هایی را در یمن مرتکب می‌شود که جز شرمندگی و سرافکندگی برای آنها هیچ حاصلی ندارد.
 
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری عنوان کرد: آمریکا با حمایت از کودک‌کشی رژیم صهیونیستی و تجهیز منابع مالی و تلاش رسانه‌های همسوی خود سعی دارد تا به هر شکل ممکن دامنه جنایت‌های خود را گسترش دهد.
 
وی ادامه داد: ملت ایران با تکیه بر معارف حسینی و عاشورایی و کلام قرآن در برابر سلطه‌ها بی‌محابا ایستاده و اجازه نمی‌دهد تا این رژیم بتواند مقاصد پلید خود را پیاده کند.
 
نماینده مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان میراث ارزشی و آرمان‌خواه حسینی ملت ایران را در برابر همه جنایت‌پیشگان بیان کرد و یادآور شد: 13 آبان حوادث متعددی را در خود داشت که مهمترین آن تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در این کشور توسط دانشجویان و دانش‌آموزان پیرو خط امام بود که برای همیشه پای آمریکا را از این کشور قطع کرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری افزود: نفس استکبار جهانی و در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی دیگر به شماره افتاده و باید شاهد نابودی اهریمنان روزگار بود.
 
وی در پایان سخنان خود بیان کرد: امروز تمام ملت‌ها می‌دانند که نماد مبارزه با استکبار جهانی ملت ایران است و این ملت در مسیر توفنده خود از هیچ تهدید استکبار جهانی واهمه‌ای ندارد بلکه بانشاط در صحنه است تا بر دشمنان قاهر شود.

مجوز استفاده از قالب مذهبی قدر براي اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید