امروز سه شنبه, 03 بهمن 1396 - Tue 01 23 2018

منو

راه اندازی کانال رسمی جنبش دانش آموزی استان در شبکه اجتماعی بیسفون

  • نوشته شده توسط مدیر سایت
  • دسته: استانی
  • بازدید: 1650

کانال رسمی جنبش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی در شبکه‌ی اجتماعی تلفن همراه "بیسفون" راه‌اندازی شد. کاربران این شبکه‌ می‌توانند از این پس آخرین اخبار، پیام ها و رویدادهای مرتبط با اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان را از این حساب دنبال نمایند.
همچنین جملات نماینده محترم مقام معظم رهبری در اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان درباره مناسبت‌های انقلابی، مذهبی و مسائل روز، پیام های معنوی روزانه از استاد حاج علی اکبری و نیز آخرین تولیدات اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان شامل کلیپ‌‌های صوتی و تصویری، اینفوگرافیک، پوستر، یادداشت‌ها و... برای دارندگان نرم افزار بیسفون که این حساب کاربری را دنبال کرده‌اند، ارسال خواهد شد.

نصب بیسفون و عضویت در کانال «جنبش دانش آموزی استان»: «بیسفون» فعلاً بر روی گوشی‌های دارای «اندروید نسخۀ 4 به بالا» و نیز گوشی‌های «آیفون(ios)» قابل نصب است. به مخاطبان عزیز «اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان» پیشنهاد می‌کنیم ابتدا آخرین نسخۀ بیسفون (نسخۀ اندروید از اینجا و نسخۀ آیفون(ios)از اینجا) را نصب کنید، سپس برای عضویت در کانال «نسل4 (جنبش دانش آموزی استان آذربایجان شرقی)» به صورت زیر اقدام کنید:

1) علامت «کُروی شکلی» که در سمت راست صفحه، گوشۀ بالا(گوشی‌های اندرویدی) یا گوشۀ پایین(گوشی‌های آیفون) قرار دارد را لمس کنید.

2) سپس علامتی که شبیه قطب‌نما است را پیدا کرده و کلیک کنید تا فهرست کانال‌ها را ببینید.

3) کانال «نسل4» را از بخش کانال های عمومی پیدا کنید و نوار فرمز رنگِ «Follow» را بزنید.

توضیحاتی در مورد پیام رسان بیسفون
"بیسفون" یک ابزار پیام رسان مانند وایبر و واتس‌اپ است، که به‌عنوان یک ابزار بومی کلیه نیازهای کاربران در برقراری ارتباطات موبایلی را برطرف می‌کند و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی است.
نرم‌افزار "بیسفون" در عین حال که کلیه امکانات پیام‌رسان‌هایی مانند وایبر را دارد، برخی از نگرانی‌های کاربران در مورد حریم خصوصی را نیز برطرف کرده است.
از آنجایی که سرورهای نرم افزار "بیسفون" در داخل کشور قرار دارد، ارسال و دریافت پیام‌ها با سرعت بیشتری رد و بدل می‌شود.
همچنین در بحث استیکرها (تصاویر و برچسب‌ها) نیز موضوع بومی بودن رعایت شده و کار فرهنگی ویژه‌ای برای این موضوع انجام شده است به طوری که طراحی این استیکرها با کمک کاریکاتوریست‌های کشور انجام شده است.