جشن میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر

به گزارش اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان آذربایجان شرقی، جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر عصر دیروز یکشنبه 23 خرداد 1400 در محل امامزاده سید ابراهیم(ع) محله شتربان و با حضور دختران انجمنی و والدین آنها برگزار گردید.

مسئولین اتحادیه با اجرای برنامه های روایت گری حاج آقا قدوسی،مولودی خوانی،چالش دختر مادری و سرود تشکیلاتی انجمنی ها فضای شاد و مفرحی برای خانواده های انجمنی برگزار کردند.

این جشن یک مهمان ویژه نیز داشت ،حضرت آیه الله دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی که با حضور ایشان حال و هوای ویژه ای برای دختران رقم خورد. ایشان در بیاناتی فرمودند:

نامگذاری روز ملی دختر را رویدادی مهم در تقویم کشور عنوان کرد و گفت: فرصت سازی برای ارتقا و بهبود جایگاه دختران، شناسایی استعدادهای آنها، ارتقا ظرفیت های اجتماعی دختران ایرانی و تعمیق هویت دینی و گسترش آموزه های دینی در برابر هجمه های عظیم فرهنگی دشمنان از دلایل نامگذاری این روز بنام دختر است.

با این فرصت سازی ها می توان هویت فرهنگی و اسلامی دختران جامعه را ارتقا بخشید و استعدادهای آنها را در همه عرصه ها توانمند کرد.

همچنین ایشان با تاکید بر اینکه نباید هیچ گروه و جناحی از احساسات پاک رای اولی ها بهره برداری ابزاری داشته باشد، اظهار داشت: رای اولی ها اسیر کارهای عوام فریبانه نیستند و با بینش سیاسی بالا افراد اصلح را به مدیریت کشور و شهرها و روستاها انتخاب خواهند کرد.

وی با بیان اینکه کاندیداها نباید به دین و دنیای مردم آسیب بزنند، ادامه داد: کسی سکان هدایت و مدیریت باید به دست گیرد که راهکار عملی برای برطرف کردن دغدغه ها و مشکلات مردم خصوصاً مشکلات اقتصادی و معیشتی داشته باشد.

در پایان نیز با حضور امام جمعه تبریز از برگزیدگان جشنواره مدرسه انقلاب و مربیان برتر اتحادیه تجلیل به عمل آمد.

0 Comments

No Comment.